• İnonu Mah. İstasyon Cad. Malatya Büyükşehir Belediyesi Otoparkı Konteyner Alışveriş Merkezi Yeşilyurt/ MALATYA
  • +90 530 498 72 82
  • info@adabaharat.com
Hakkımızda

Ada Baharat, 1994 yılında Malatya’da İktisat ve Ticari İlimler Mezunu babamız tarafından Baharat, Doğal ürünler ve Besin Takviyeleri satışı amacıyla kurulmuştur.

Ada Baharat, baharat üretimi, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugün 2.kuşağın idaresinde bir aile şirketi olarak ticaret hayatına devam eden Ada Baharat, tarladan en son aşamaya kadar büyük bir titizlikle en sağlıklı şekilde yetiştirilen baharatları satın alarak ve üreterek, müşterilerine kalite ve fiyat konusunda birinci sınıf hizmet vermeyi amaç edinmiştir

Kuruluşumuzdaki amacımız, firmamızın pozisyonunu alternatif tıp dalında kullanılabilirliği en yüksek seviyede olan şifalı bitki, baharat ve doğal ürünleri sağlıklı koşullarda üreten firmalardan tedarik ederek satışa sunabilmektir.

2010 yılında çalışma alanımızı geliştirme kararı aldık ve aynı yılın eylül ayında ikinci mağazamızı Büyük Otel altında faaliyete geçirerek Malatya’da tüm müşterilerimize daha yakın olmaya başladık. Faaliyetlerimizi Ada Baharatları tabela başlığı altında güvenilir bir marka olmanın şevki ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yine çalışmalarımızı sadece Malatya ile sınırlı tutmayıp Türkiye genelinde de ürünlerimizin satışı için 2011 ocak ayı içerisinde internet üzerinde de satış yapmaya başladık.

Bizim için önce insan ve kalite gelmektedir ki; bize göre insan ve kalite birbirini tamamlayan ve anlatan kavramlardır. Müşterilerimizle ilişkilerimizdeki ilkelerimiz; dürüstlük, güvenilir olmak ve kaliteden ödün vermemektir.

İşte bu yüzdendir ki Türkiye`nin önde gelen bir çok firmasıyla alıcı-satıcı ilişkisinden ziyade, uzun yıllara dayanan geçmişimiz ve kader birliğimiz vardır.

Amacımız rekabeti kaliteyle yaşamak ve kaliteyle anılır hale getirmektir. Hedefimiz, Türkiye`de yetişen baharatların dünyanın tüm ülkelerine girmesinde ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamasında pay sahibi olmaktır.

Siz de lezzet ustalarının aradığı kaliteyi tatmak isterseniz "Ada Baharat" doğru tercihiniz olacaktır.

Kalitede öncü DAMAK TADINIZ DAMAK TADIMIZ, SAĞLIĞINIZ SAĞLIĞIMIZ ilkesiyle devam etmeye her zaman talibiz.